total descendants::6 total children::1 |
Vecsina plastov je nerecyklovatelna, takze aj po separacii idu do cementarne ako sa pise aj vyssie. Bud su prilis znecistene alebo jednoducho nie je na to efektivny chemicky proces. Podlahli sme PR ropneho priemyslu ze pohoda, plasty budu (nie su ale budu!) recyklovatelne a teraz tazko cuvame. Prvorade je teraz zmensovat objem ktory ide na skladku. Prilis zvysovat poplatky za odpad, alebo jeho vazenie povedie ku ciernym skladkam. Na znizenie odpadu treba kopu inych opatreni. |
| |||||||||||||||||||||||||