total descendants::0 total children::0 |
Ale nebude to lepšie dovtedy, kým sa to nezavedie... Aj parkovanie na chodníkoch aby tam ostalo miesto prechodcov bolo nemožné, potom zaviedli zákon, začali pokutovať, a už bola mentalita vodičov lepšia... |
| |||||||||||||||||||||||