total descendants::0 total children::0 |
Presne ako hovoris. Nedavno sme u mamy na chate rozbijali kusok betonovej podlahy, boli to za dva furiky stavebneho odpadu a mama, ktora je uvedomela obcanka, ktora doma vsetko separuje to chcela roztrusit niekde k potoku, ze to sa tam strati. :D Som sa na nu velmi skaredo pozrel, nalozil to do auta a odniesol do zberneho dvora a zaplatil 6,50. |
| |||||||||||||||||||||||