total descendants::7 total children::1 |
praveze treba na to tlacit viac A spoplatnit aj ten triedeny odpad. Nejako neverim, ze nic zo separovaneho zberu nejde do spalovne/skladky. A spoplatnit to radikalnejsie. Kilo smeti za euro alebo desat, kilo triedenych za polovicu. Nech sa ludia ucia odpad NEVYTVARAT, nie len separovat. |
| |||||||||||||||||||||||