total descendants::9 total children::2 |
Obyvatelia platia iba za odvoz komunalneho odpadu, nie za separovany odpad. Obce kazdorocne prepocitavaju sumu, ktoru obyvatelom "vyrubuju" na zaklade mnozstva komunalu, ktore za rok vynieslo. Toto si malokto uvedomuje a obce by mali robit osvetu. Okrem pripisu z miestneho uradu o vyske poplatku za zvoz odpadu by mal byt v obalke pribaleny letak kde bude vysvetlena ta suma a jak pre hotentotov zdoraznene, ze ked budu separovat, budu platit menej. Cize spoplatnene to je, len to treba ludom vysvetlit a mozno sa casom naucia. |
| |||||||||||||||||||||||