ak ti zomrie dieta nasledkom ockovania, tiez povies ze ockovanie je podla teba to najlepsie, co "zapadna" medicina kedy ludstvu priniesla - vyhody pre z hladiska jednotlivca, ale aj z hladiska spolocnosti nechutne prevazuju rizika ?? alebo si povies, kurva, tu nieco nieje v poriadku, zacnes sa do toho vrtat a mozno zistis ze pravda je trosku ina ako sa prezentuje... mne osobne vadi statistika a ziskavanie feedbackov od ockovanych pacientov... po viac ako 30 dnoch vzniknutu chorobu nikto nikdy nespoji s ockovanim, teda hlavne pacienta to nenapadne, utekat k doktorovi, aha pan dr, vedlajsi ucinok, prosim zapisat... v pripade umrtia, nema kto prist... atd... a nazyvat biznis s vakcinami konspir.teoriou.....