total descendants:: total children::1 |
nie, mám skôr problém s gadžom - ak je to správny a používaný termín pre neróma, zdá sa mi to by? dos? limitujúce a vymedzujúce Rómov proti zvyšku sveta. Je mi síce jedno či som pre nich gadžo alebo slovák, ale mám dojem že v rámci (tebou obhajovanej) metodológie "zmenou jazyka k zmene iných vecí" by to jedno nemalo by?. Ak teda používajú svoj jazyk.
|
| |||||||||||||||||||||||