total descendants::39 total children::2 |
Ja som pisal domovnikovi a prihodil som word kde boli porovnania kde FT vyzera ako vyhodnejsie riesenie oproti FV + argumenty odtialto a z diskusii na webe. Domovnik to preposlal majitelovi firmy a to co som dal nizsie je odpoved majitela firmy. Domovnik mi vcera povedal ze FT nemozme riesit pretoze je to velka zataz na strechu. Toto konkretne riesenie obhajoval s tym ze to je jednosmerny prud a nie su s tym opletacky po uradoch... kedze mi povedal ze si od nich tiez robi toto riesenie na dom, tak sa neviem zbavit pocitu ze si to s nimi vysmelil a my sa na to zlozime :) kazdopadne ani keby som vzkriesil papeza tak ho nepresvedcim o tom ze moze byt ine a lacnejsie riesenie 0.mame 1.mame novu rok dozadu 2.mame cez covid sme zateplovali 3. vlastny kotol, sme vlastnici kotolne, mame novy kotol, tusim 2 roky dozadu |
| |||||||||||||||||||||||