total descendants::156 total children::3 |
vsak ja ti nevravim, ze mas zacat chodit do auparku miesto A4. pointou mojho postu bolo, ze vidim teraz velke mnozstvo aktivity okolo A4 a je skoda, ze ta aktivita nesla do nej pocas tych rokov. porovnavam to so zilinskou stanicou a KE tabackou, ktore podla mna nie su rozhodne ziadne chladne modernizovane veci. ale funguju podla mojej skromnej subjetivnej mienky lepsie a viac by ma bavilo chodit tam. a aj by som ich absenciu viac oplakaval. je to len moj nazor. neberiem ludom opacny nazor ani to, ze mali A4 radi a stale ju radi maju. osobne si myslim, ze keby sa tato energia a cas miestno nezmyselnych peticii za odvolanie ministra (3 mesice pred volbami, really?) venovalo hladaniu ineho priestoru, bolo by to uzitocnejsie. mozno by to nebolo v centre mesta. ale A4 nemoze byt ten priestor. som si isty, ze sa da A4 zopakovat/vystavat v nejakom novom priestore. |
| |||||||||||||||||||||||