total descendants::3 total children::2 |
ne, len som ti chcel naznacit, ze to je uplna katastrofa co tu davas. takze v odrazkach: - do stanice a tabacky islo sice nadludske usilie, ale to islo aj do A4 a je skoda, ze to nevidis. asi nevies ocenit ich dramaturgiu. - ak si si nevsimol, tak negativnu energiu fanusikov, ktora tu vznikla, sa snazia a4-kári od začiatku smerovat do systemovych zmien (vungovanie, MK, NOC, grantovy system..). ak uz toto nema podla teba zmysel, tak co potom ??? - lokalita v centre mesta je aj pre tento projekt (tak ako pre vsetky) klucova ak chce oslovit maximum svojej cielovky. v centre, alebo sirsom centre BA je snad 90 % vsetkych klubov a robit to v okrajovych castiach skratka nema zmysel, matika nepusti. - iny priestor? skus sa hlbsie zamysliet ake kriteria asi musi splnat priestor pre klub, alebo kulturne centrum. je to niekolko klucovych veci, ktore ak nemas vsetky "pod jednou strechou" tak si skratka neskrtnes. pripajam sa k tomu co odznelo, ak o niecom vies, SEM S TYM! kludne aj do posty |
| |||||||||||||||||||||||