total descendants::190 total children::11 9 ❤️ |
mal som vas rad, A4. dlho ste boli jedine alternativne kulturne miesto v BA pre mna (ano viem, boli aj ine, ale pre mna akoby neexistovali). ale roky som u vas uz nebol. pretoze ma roky nic v sporadickom programe nezaujalo. a chybal vam bar/kaviaren/cajovna, aby sa tam dalo chodit aj mimo sporadickeho programu. a chybal vam predpredaj. a par dalsich veci. v kazdom pripade, viem, ze si tymto v tomto fore a na kybe nevysluzim oblubenost, ale dnes uz mame KC Dunaj a A4 nie je pre mna jedine, takze: SKODA, ZE STE NEBOLI TAKTO AKTIVNI PRI PREVADZKE A4, AKO STE TERAZ PRI PROSTESTOCH. |
| |||||||||||||||||||||||