total descendants::0 total children::0 |
ja som nepovedal ze po anglicky neviem, mna zaujimalo ze ako to on zlvadal ekd tma siel s tym ze nic nevie(: gramatiku veru neviem, ale keby som sa na to pozrel tak by som sa to snad dokazal naucit. Inak filmy pozeram bud s anglickymi titulkami alebo bez titulkov, a samozrejme hlavne v poslednej dobe citam vela clankov na nete po anglicky. Dohovaram sa anglicky uz par rokov po internete s hocikym. Ale nejdem tvrdit ze som nejaky mastic anglictinar, ale dufam ze zaciatocnik nie som:P |
| |||||||||||||||||||||||