total descendants::2 total children::1 |
Snazim sa tam len najst ten princip sikany ... Pri sikane sa vyuziva nejaka prevaha ... teda ak ta komaduje skupina ci jednotlivec. Moze ta sikanovat nejaky oblubeny clovek ked sa s nim chces za kazdu cenu "kamaratit" ... alebo ta moze sikanovat povedzme skupina ... na principe ze k nim chces patrit a musis toto hento ... Ale ak ti niekto osobne vynada co ja viem kludne do kokotov z pozicie rovnocenneho ... to sa nazyva inak ... povedzme agresivne spravanie alebo ohovaranie, nadavanie. Sikana je podla mna iny princip ... nieco ako ze bud sa podvolis alebo nepatris do klubu ... neviem mas pocit ze by ti robil toto? Nic v zlom ale v tomto prostredi by som skor typol ze bude "sikanovany" skupinou niekto kto je nazorovo mimo ... trebars volic kotlebu alebo fica :) ... pripadne tvrdy odporca alternativnych zdrojov energie ... ako niekto kto doporucuje obnovitelne zdroje. To ze tu niekto nesuhlasi s tvojim nazorom a hasterime sa tu niekedy este aj po tom co by malo byt kazdemu jasne ze nejake porozumenie v nazoroch nehrozi ... nie je sikana. Pokus o sikanu by bolo ak by ta komunita tlacila k vymazaniu nejakeho prispevku pod hrozbou trebars banu ... no a sikanovany by si bol ak by si na zaklade toho konal aj proti svojmu presvedceniu trebars. ~ What a time to be alive... ~ |
| |||||||||||||||||||||||||