cwbe coordinatez:
866
1551575
3478313
6351546
6351603
6351649
6352121
6352554
6352670
6354462
6367860
6379613
6380708
6381102

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::1
total children::1
show[ 2 | 3] flat


za 50r. tam mas takisto vyse 1000% zisk(US akcie).. za 5r by si bol v strate, preto ti nikto kto rozumie investovaniu neodporuci investovat na 5 rokov vsetko do akcii, resp. investovat iba do US akcii...
bubliny v cine alebo hocikde inde mozes mat u prdele ak mas v cinskych akciach iba zopar percent svojich investicii a investujes na 15 a viac rokov...
investovanie do akcii ta praveze chrani pred inflaciou, kedze mas v ruke cast realneho podniku namiesto nekrytych penazi..




000008660155157503478313063515460635160306351649063521210635255406352670063544620636786006379613063807080638110206382743
ma
 ma      13.12.2011 - 10:21:35 , level: 1, UP   NEW
to by som zrovna netvrdil, ze mozes mat na haku taketo bubliny. situacia sa moze vyvinut uplne inak ako si myslis. prekvapuje ma tvoja istota s akou predpokladas, ze vsetko pojde tak ako doteraz.
myslim, ze tema je vycerpana :)