cwbe coordinatez:
101
63533
1491152
63777
628864
629387
630040
630068
631299

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
1 ❤️


show[ 2 | 3] flat


U CCD ide o to, ze v snimacom bode sa hromadi naboj... ten sa 'posuva' na okraj cipu, kde sa cita... (kurvavelmizjednoduseny pricip cinnosti) t.j. ked xes precitat nieco co vyzaruje velmi malo svetla (fotonov) musis chvilu pockat, kym ti spravia naboj, ktory vies aspon ako tak registorvat... Za ery, ked som robil zabezpecovacky a kemrove systemy som sa stretol s takou celkom obycajnou kamerou, co za zhorsenych svetelnych podmienok sumovala jednotlive snimky... vedela ich dat dokopy 16, ale o to sa spomaloval obraz, bo klasicky video signal ma 50 polsnimkov, t.j. 25 snimkov za sec... Pokial svietil v noci mesiac, tak to nebolo rozoznat od dna, akurat obraz bol trhany, ked sa nieco dialo...

http://www.olympus-biosystems.com/technical/camera/CCDchips.html