total descendants:: total children::1 |
cas/clona/iso ti mohli naznacit, ze mam problemy zo svetlom a s rozhodovanim ci viac priclonit a dat vaecsi cas a iso alebo naopak a kolko...zaujima ma ako to riesia ostatni pri postnutych fotkach niekolko krat ma to uz prekvapilo a posunulo dalej napr. v tom, ze som sa oducil tendencii mat stale vypeckovany fotak na vysoku "citlivost", ze kludne fotit pri nizkom iso a ze nizke iso nie je 400 ale 100 alebo v tom, ze pri niektorych udajoch sa rozvinula debata, z ktorej som sa dozvedel, ze experimentovat s tym, pri akej clone najlepsie kresli moje sklo, ma zmysel zacat okolo 3nasobku min.clony a skusat, takych prikladov bolo viac a toto som moc na fotografickych forach mimo kyb nevidel, povazujem to za added value tohto presiel som si booknute fora a nikde okrem low_light sa data moc neuvadzaju, naco existuju - neviem |
| |||||||||||||||||||||||