cwbe coordinatez:
101
7763757
63534
928651

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::45
3 ❤️


show[ 2 | 3] flat


munky0
SixthSense[L...0
illusionX0
koláčová0
petka0
-sXero-0
DARKslecna0
KS.0
posun0
_0
tona0
Amber0
matej.0
eev0
aceto0
shambhala0
m1230
rec0
binary riot0
chinaski0
0
bujak0
ma0
mleczko0
coffee0
adhara0
jahro1
KaT1
FUGO3
PURI3
slant 543
ɐ+ɐʞ7
dorje7
nezabudka7
fawn8
andysun8
Bruta8
karol8
cierny_cumlik8
valik.a8
fi-x9
Xanathar9
mirex9
neresus@89
rigor9
bazalka9
edna soledadova9
medulin9
xenqa9
bludicka9
Janis_Vivre10
lussia10
2pug11
mihalnicka11
nmNtslNc16
mik42
Intuícia je zaujimavá schopnos? človeka a mňa zaujímajú vaše skúsenosti s ňou.
Ako často sa ju používate/počúvate/cítite?
Poznáte cvičenia na jej lepšiu činnos? a účinnos??
Navyše, všetky naše otázky a odpovede su v každom momente v priestore okolo nás a intuícia je kľúč k týmto odpovediam.
Hovorí sa, že všetko "hádanie" s uspešnos?ou nad 30% už nieje hadanie!!

Škoda len že ľudia intuíciu nepočúvajú lebo jej hlas je taký slabučký, že sa z nášho vnútra nedostane von.

Ak ma niekto zaujímave linky, hodte mi ich aj do pošty a dám ich do topic-u.





MASTERS: dorje, sauveman, amanita




0000010107763757000635340092865105713419
petka
 petka      21.12.2010 - 21:44:22 (modif: 21.12.2010 - 21:45:45), level: 1, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
mne sa veľmi často stávalo pri jednom známom, že som presne vedela kedy a kde ho stretnem.

išla som napríklad po ulici, rozmýšľala som nad niečím a zrazu ma len tak od veci napadlo, že: a teraz vyjde on práve z tohoto rohu. a on fakt vyšiel. pritom som nikdy nemala žiadne informácie o tom, že by sa tam v okolí o takom čase mal pohybovať.

alebo som otvárala dvere, cez ktoré nebolo vidieť a cítila som, ako ich niekto ťahá. tak som ich pustila s vedomím, že veď za nimi je on. pritom to mohlo byť vyše 100 ďalších ľudí, ale bol za nimi práve on.

alebo som bola v kine, a keď sa zasvietilo svetlo sedel o niekoľko sedačiek nižšie a pozeral sa na mňa (a aj to som vedela dopredu, že sa to určite stane pritom som ho nevidela vôbec prichádzať).



a nekonečno podobných situácií..

bolo to dosť psycho ale už ho našťastie nestretávam a pri iných ľuďoch sa mi to nestáva :) aj tak by ma zaujímalo, prečo sa mi to stávalo práve pri ňom.

000001010776375700063534009286510571341905725980
svmn
 svmn      28.12.2010 - 23:34:29 (modif: 28.12.2010 - 23:34:46), level: 2, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
"..už ho !našťastie! nestretávam.."

co bol? skaredy jak noc? ci preco nastastie?

00000101077637570006353400928651057134190572598005726024
petka
 petka      29.12.2010 - 00:09:44 , level: 3, UP   NEW
nebol vôbec škaredý, mal takú zvláštnu charizmu.

pretože sa mi po tých situáciách s /intuíciou/ začal trochu páčiť
a ja som sa mu nepáčila a dal mi to dosť necitlivo najavo,
a doteraz sa cítim nepríjemne, keď si na to spomeniem
:)

0000010107763757000635340092865105713419057259800572602405726056
svmn
 svmn      29.12.2010 - 00:30:17 , level: 4, UP   NEW
nevies. keby ti to dal najavo citlivo, mozno by si sa este teraz nad nim haluzila. uplne zbytocne. takto aspon vies kolka bije

000001010776375700063534009286510571341905725980057260240572605605726100
petka
 petka      29.12.2010 - 01:00:37 , level: 5, UP   NEW
čo ja viem..

tiež som bola párkrát postavená pred obdobnú situáciu ako on, a zareagovala som úplne opačne. normálne úprimné vysvetlenie = budeme iba kamaráti, mi príde normálnejšie ako detská ignorancia bez vysvetlenia:)

a nikdy som z toho nemusela už následne mať výčitky
a môžem byť s tými dotyčnými naďalej kamarátka bez problémov.

ospravedlňujem sa za moju patetickú, zdĺhavú reakciu, no nedalo mi to .)

00000101077637570006353400928651057134190572598005726024057260560572610005726199
svmn
 svmn      29.12.2010 - 02:27:59 , level: 6, UP   NEW
v pohode, ja o tebe nic neviem, len dedukujem. a o tej ignorancii ani nehovor. posl mesiac sa mi jej uslo tolko a v takej kvalite, ze .... asi sme ot :)

0000010107763757000635340092865105713419057259800572602405726056057261000572619905726230
petka
 petka      29.12.2010 - 03:19:47 , level: 7, UP   NEW
:)

000001010776375700063534009286510571341905713434
anything
 anything      21.12.2010 - 21:55:08 [1K] , level: 2, UP   NEW
asi nejaký silný karmický zväzok :)

00000101077637570006353400928651057134190571343405715233
petka
 petka      22.12.2010 - 17:23:44 , level: 3, UP   NEW
čo je karmický zväzok?
:)

0000010107763757000635340092865105442343
matej.
 matej.      13.07.2010 - 00:55:10 , level: 1, UP   NEW
no dnes fajne pripitý z vína a zbylinkovaný
nemal som pojem o čase +- 2 hodiny asi,
no a ze reku ze si typnem 20:38 pozrem, a presne tolko,
sradna =]

0000010107763757000635340092865105052071
KS.
 KS.      06.12.2009 - 00:38:44 [1K] , level: 1, UP   NEW
neviem ci sa to da nazvat intuicia.
kazdopadne minule vizia hlavy. uplne ma to zaskocilo, ze ved nemozem si vymyslet daku tvar len tak. bol to typek, cierno-siva mikina. potom som na to zabudla a isla som spat a rano som ho stretla v elektricke?!
tiez v poslednej dobe mavam sny co sa nadruhy den splnia. niekedy dost primitvne napr. snivalo sa mi ze sa ma mama pytala, co si dam na obed, tak som jej povedala a rano (o dvanastej) sa zobudim a na obed mame presne toto. a tak podobne...
a tiez dost roznych inych malickosti pomedzi to... casto napisem nieco co predomnou uz niekto napisal hlavne na fb si vsimam ako nechcem posobit ako plagiator a potom sa stale zamyslam ci som to niekde necitala alebo je to z mojej hlavy alebo co a vzdy ked chcem nieco povedat ci uz to nebolo povedane atd. a posledne tyzdne to vsetko graduje tak ze nevim co je realita co intuicia co si vymyslim co domyslim a prestavam to psychicky zvladat.. jajaj

000001010776375700063534009286510505207105052080
ahram
 ahram      06.12.2009 - 00:57:04 , level: 2, UP   NEW
take stavy som mal ako decko na zakladnej skole, trochu aj neskor na strednej. _Ze som akosi vedel dokkoncit vetu ucitela a pocul som ju prvy krat (nebolo to tym, ze by som opakoval rocnik:) akosi som vedel, ake slova maju nasledovat. Dost ma to tiez rozrusovalo, take to neprijemne deja-vu..na ktore som nemal vysvetlenie, mozno mi jednoducho vychadzalo, ake maju byt tie nasledujuce slova.. casom to nastastie/bohuzial ustalo.. Nebolo to iba o skole, tiez situacie v buse alebo pri stretnuti s inymi ludmi, ten pocit, ze toto sa uz stalo, uplna istota, pricom som si bol isty, ze to nie je mozne. Tak sa v tom vyznaj, babo rad. Nase podvedomie sa s nami niekedy hra hru, ktovie, ake presahy v case a priestore su za to zodpovedne.. Ale kym nevidis MickeyMousa s gulometom, je to OK

00000101077637570006353400928651050520710505208005513986
asides
 asides      26.08.2010 - 01:32:28 , level: 3, UP   NEW
to bude mozno tym, ze deti nemaju tak obmedzene(naformatovane) vnimanie ako dospeli, myslim okolo troch rokov uvadzaju niektore zdroje ako vek, kedy sa to zacina formatovat do takej miery ze vnimame iba velmi malu cast okoliteho prostredia, (realit'?). niektori pocas svojho rastu ziskaju schopnost vnimania "späť" (v sucasnosti asi najcastejsie pracou na sebe, ale mozno aj inak). a niektori sa aj vedome/nevedome zaklinaju (toto radsej neve(i)diet).
cast tej prace clovek vykonava zrejme aj automaticky. to moze byt aj dobra ochrana (velku cast tej ochrany si buduje dieta-novy clovek - prve popalenie, prva facka, prvy mickey mouse s gulometom:).

asi najlepsie je mat nad tym vladu (nezahadzovat svoje moznosti do prachu, ale ani sa nimi nenechat vooozit;), castokrat robime bud jedno alebo druhe - nemame vladu:)

// So make what is yours and do not take what is others, for this is The Universal Law!
For if You break this Universal Law, The Universe will surely react to it, This is known to The Profane as Karma.

0000010107763757000635340092865104750048
ninc
 ninc      07.06.2009 - 23:58:49 , level: 1, UP   NEW
mne sa často stáva že na ulici uvidím niekoho,
kto sa podobá na nejakého môjho známeho,
a vzápätí dotyčného stretnem:)

...und ein klein Bäver.

0000010107763757000635340092865104702874
asides
 asides      13.05.2009 - 18:54:53 (modif: 13.05.2009 - 19:00:30), level: 1, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
nechcem harlinkovat, bo je to dlhe, mozno stoji za pozornost
niezeby som to bral ako nieco referencne

https://kyberia.sk/id/21851


0000010107763757000635340092865104702764
adhara
 adhara      13.05.2009 - 17:38:41 , level: 1, UP   NEW
da sa povazovat za intuiciu aj ked chytim do ruky mobil a v tej chvili zazvoni? (to je vec co sa stava ludom casto..)

to uproot all the evil in me? just too human to succeed..

000001010776375700063534009286510470276404703741
bujak
 bujak      14.05.2009 - 02:23:32 (modif: 14.05.2009 - 02:24:38), level: 2, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
inak to je zaujimava tema, existuje viac sposobov ako clovek moze "zistit" ze ide zazvonit mobil. (mimo toho notoricky znameho zvuku T-TR-TR-TR-TR z reproduktorov) mobil, ked ide zazvonit, dost zvysi vysielaci vykon. 1800MHz moze mat tepelne efekty (mini mikrovlnka), potom s trochou stastia mozu mikrovlny zohriat slimaka v uchu co moze vyvolat pocutelny efekt. su tiez spekulacie ze clovek ma zmysel na vnimanie magnetickeho pola (zrejme tam, kde je polohovo rovnovazny aparat) su zvierata co takyto zmysel naozaj maju...

jedna kamoska sa napriklad zobudza zo spanku par sekund predtym nez zazvoni mobil. (tiez je citliva na vysoke frekvencie, pocuje frekvencie vyssie nez dokazu pocut ostatni ludia)

00000101077637570006353400928651047027640470374105052091
ahram
 ahram      06.12.2009 - 01:06:47 , level: 3, UP   NEW
budenie chvilu pred zazvonenim mobilu (spustenim alarmu) poznam doverne, stava sa mi to, ale iba pri pravidelnom vstavani. Nemusi to byt sposobene len vysielanym signalom (iny pripad-niekto vam vola), lebo sa zobudim par minut pred nastavenym casom, ale toto spominali aj starsi z cias, ked sa namiesto mobilov pouzivali mechanicke budiky s tym odpornym drncavym zvukom. Takze zvyk, podvedome vnimanie plynutia casu pri opakovanej cinnosti..?

0000010107763757000635340092865104702764047037410505209105052415
bujak
 bujak      06.12.2009 - 12:44:53 , level: 4, UP   NEW
no, to je pravda tiez - ludia maju VELMI presne hodiny, akurat k nim vedome nemaju pristup vecsinou, ale "autopilot" ocividne ano.

000001010776375700063534009286510470276404703741050520910505241505052475
ahram
 ahram      06.12.2009 - 13:21:25 , level: 5, UP   NEW
a ako som sa kedysi cudovaval - ze ako otec dokazal vstavat vzdy v ten isty cas(budik back-up, ale kym stiholzazvonit, bol umlcany:), cez vikend sa zobudil, ale potom si spokojne este pospal. Ina doba, tolke roky vjednej praci, cestovanie tym istym vlakom..

0000010107763757000635340092865104688077
bujak
 bujak      06.05.2009 - 15:23:33 , level: 1, UP   NEW
inak ludia klamu sami seba. casto a omnoho viac nez sami pripustaju. existuju o tom nespocetne studie, niektore velmi zaujimave. otazka je preco. zrejme aby efektivnejsie klamali druhych a potom, imunitny system funguje omnoho lepsie ked clovek "mysli pozitivne". tiez pri pareni a subojoch moze mat do urcitej miery vyhodu byt trochu viac sebavedomy... kazdpopadne, podvedome clovek velmi dobre vie co je pravda a v kritickych okamihoch kona podla toho. a toto moze byt tiez sucast "intuicie" a " jasnovidenia", schovana pravdiva informacia sa dostane na povrch...

000001010776375700063534009286510468807704702594
asides
 asides      13.05.2009 - 16:40:23 , level: 2, UP   NEW
k tej otazke preco - lebo strach
ten nanos je mnohovrstevny

// Nemám myšlenky, a proto budu vidět.

000001010776375700063534009286510468807704701214
lebka
 lebka      12.05.2009 - 23:34:08 , level: 2, UP   NEW
ludia klamu sami seba,lebo sa niekedy nedokazu vyrovnat s pravdou...tak si vytvoria iluziu...niekedy jej uveria natolko, ze sa podla nej pretransformuju...zalezi ci je to iba interne a ako to posobi v interakcii s okolim...ak nie v sulade, o tychto ludoch sa potom hovori ze sa na "nieco hraju" ...co sa intuicie tyka,tak si myslim,ze je to vyhodnocovanie situacie, ktore prebieha na podvedomej urovni...

00000101077637570006353400928651046880770470121404804445
f0n[Locked_OUT]
 f0n[Locked_OUT]      10.07.2009 - 20:07:27 [1K] , level: 3, UP   NEW
imho vsetci sa hrame na nieco, zalezi od uvedomenia si konkretneho druhu spravania. Vacsina ludi funguje nevedome na nejakych naucenych procesoch napr. " ked sa stane toto spravam sa takto" stym ze ani nevie, ze to moze byt inak. Kazdy clovek si moze svet doslova "nakodit" presne tak ako len chce, takze kazda emocia, kazdy pocit, kazda myslienka je predom spustena, bud vedome,alebo automaticky naucenim spravanim. Myslim, ze o tom pisu vsetci guruovia, ked pisu o zbierani sily - bud stopovanim (v podstate regres v psychologii - teda vystopovanie a nasledne prezitie odtlackov v podvedomi dajme tomu) alebo snivanim. Osobna sila je priestor slobodne si vytvarat svoj svet.

Intuiciu vidim ako priame vnimanie energie (vyberu reality) druheho cloveka. Teda bez slov bez toho aby mi nieco o sebe povedal, vnimam co predomnou stoji. Kazdy kazdeho ovplyvnujeme a cim viac ludi veri niecomu, tym je to skutocnejsie a vytvara to "realnejsiu realitu" ktoru si zaroven potrebujeme medzi sebou potvrdzovat aby sme sa ujistili, ze ano je to takto co nam dava aku taku istotu.


Takze to vidim na dve moznosti - byt vaznom "reality" s iluzornou istotou alebo byt slobodnym blaznom stym ze nevieme nic :)

0000010107763757000635340092865104688077047012140480444504810091
lebka
 lebka      14.07.2009 - 23:35:40 , level: 4, UP   NEW
suhlasim

na strane druhej kodujes iba jazykom akym poznas, takze sa nejedna o uplnu slobodu...ta zrejme ani neexistuje

takze je to asi skor o vyberani si najvhodnejsej alternativy

000001010776375700063534009286510468807704701214048044450481009104873646
f0n[Locked_OUT]
 f0n[Locked_OUT]      25.08.2009 - 11:40:53 , level: 5, UP   NEW
existuje, prave tu a teraz

vyberanie najvhodnejsej alternativy? Ale ta "vhodnost" tej alternativy je prave to co si slobodne vyberas ci?

a kodujem jazykom aky poznam a spoznam - ked je vsetko iba stav mysle, tak potom plati morfeova hlaska z matrixu - "You think it's air you are breathing?"

Je to tanec.

00000101077637570006353400928651046880770470121404804445048100910487364604912233
lebka
 lebka      18.09.2009 - 18:42:18 , level: 6, UP   NEW
tu straca zmysel ihned ako ho vyslovis/napises :-)

slobodne na zaklade toho co poznas...neslobodne preto, pretoze nemozes obsiahnut vsetky alternativy cize nemas uplne objektivne vychodzie info.
ano pokial si to tak zadefinujes :-ú

a to teda poriadny :-D

00000101077637570006353400928651046880770470121404702500
bujak
 bujak      13.05.2009 - 16:07:21 , level: 3, UP   NEW
no, to je jasne lebo "autopilot" na podvedomej urovni pracuje omnoho rychlejsie ako vedomie. a pracuje so skutocnymi informaciami, an rozdiel od iluzii a sebaklamov co mame vo vedomii (a mierny sebklam je uplne normalny sposob fungovania vedomia zrejme, nejde velmi o to ze sa clovek nedokaze s niecim vyrovnat..)

0000010107763757000635340092865104688077047012140470250004702806
lebka
 lebka      13.05.2009 - 18:05:43 , level: 4, UP   NEW
tak tak :-)
sebaklam je normalny sposob fungovania vedomia-suhlas
podla mna sa vytvara na zaklade "poziadaviek" vonkajsieho okolia, ktore nas ovplyvnuje..prejavi sa to najma tym,ked clovek pride do noveho prostredia a zacina sa adaptovat-aj ked na zaciatku je v rozpore s jeho "in"

000001010776375700063534009286510468807704701173
liquid crow
 liquid crow      12.05.2009 - 23:18:57 , level: 2, UP   NEW
podla toho co vravis intuicia funguje na principe realne existujucej myslienky z vnutra sameho, ktoru si mal schovanu, lebo ti situacie neumoznovali, aby vyplavala na povrch? intuiciou vsak predvidas javy. cize jedine ze by nastal casovy posun spet z toho, co sa uz udialo a to si mal somehow zafixovane v hlave, ale to si myslim, ze zachadzam uz prilis hlboko:)

00000101077637570006353400928651046880770470117304702507
bujak
 bujak      13.05.2009 - 16:10:11 , level: 3, UP   NEW
na zaklade informacii co mas dokazes vecsinou dost dobre predvidat co sa stane, nemusis mat nijaky casovy posun... a ak tieto informacie su pred tvojim vedomim schovane (napriklad vdaka sebaklamu) tak mas intuiciu - rozhodnutie / poznanie ktore sa zrazu objavi bez toho aby si vedel ako si k nemu vlastne dospel...

00000101077637570006353400928651046880770470117304701220
lebka
 lebka      12.05.2009 - 23:37:09 , level: 3, UP   NEW
nemusi byt casovy posun...ale akcia/reakcia...niekedy vies odhadnut reakciu, inokedy ju za teba odhaduje podvedomie a ty dostanes iba feeling

abo ako si to myslel s casovym posunom? ma to zaujima...





axone
axone forumz