total descendants::0 total children::0 |
to bude mozno tym, ze deti nemaju tak obmedzene(naformatovane) vnimanie ako dospeli, myslim okolo troch rokov uvadzaju niektore zdroje ako vek, kedy sa to zacina formatovat do takej miery ze vnimame iba velmi malu cast okoliteho prostredia, (realit'?). niektori pocas svojho rastu ziskaju schopnost vnimania "späť" (v sucasnosti asi najcastejsie pracou na sebe, ale mozno aj inak). a niektori sa aj vedome/nevedome zaklinaju (toto radsej neve(i)diet). cast tej prace clovek vykonava zrejme aj automaticky. to moze byt aj dobra ochrana (velku cast tej ochrany si buduje dieta-novy clovek - prve popalenie, prva facka, prvy mickey mouse s gulometom:). asi najlepsie je mat nad tym vladu (nezahadzovat svoje moznosti do prachu, ale ani sa nimi nenechat vooozit;), castokrat robime bud jedno alebo druhe - nemame vladu:) // So make what is yours and do not take what is others, for this is The Universal Law! For if You break this Universal Law, The Universe will surely react to it, This is known to The Profane as Karma. |
| |||||||||||||||||||||||