cwbe coordinatez:
101
63537
758948
1102981
9142894
9142899
9142903

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::4
total children::1
show[ 2 | 3] flat


Sony ma jednu nevyhodu, ze je to Sony. A tym je to pre mna neprijatelna moznost, do toho ist ;)

Canon pokryva vsetko, co potrebujem + mam z DSLR ery skla, ktore su stale super. Takze Canon, jedine Canon.




0000010100063537007589480110298109142894091428990914290309145571
DrZak
 DrZak      25.04.2024 - 19:23:58 , level: 1, UP   NEW
Skla z DSLR ery maju relativne nizke rozlisenie. Ak nepotrebujes rozlisenie, pochopitelne to nie je problem. Ak chces vyuzit 40+ mpx naplno, tak vtedy treba investovat do RF objektivov.

000001010006353700758948011029810914289409142899091429030914557109145573
mike_x[Locked_OUT]
 mike_x[Locked_OUT]      25.04.2024 - 19:34:47 , level: 2, UP   NEW
uff

000001010006353700758948011029810914289409142899091429030914557109145572
Trilobite
 Trilobite      25.04.2024 - 19:32:56 , level: 2, UP   NEW
wat?

00000101000635370075894801102981091428940914289909142903091455710914557209145579
DrZak
 DrZak      25.04.2024 - 20:03:33 , level: 3, UP   NEW
Podla reviews ktore som sledoval to vychadza na max 25-30mpx s par vynimkami. Dtto pre DSLR Nikony. Nove top level objektivy su planovane na ovela vyssie rozlisenia a teda viac future proof.

Debata ci je pixel peeping niekomu treba alebo nie - ked netreba, pohopitelne zasrobovat na adapter a hotovo :)