total descendants::3 total children::1 |
ak je teplota vody pod 8-9° tak sa riasy v bazene nebudu tvorit, alebo len velmi minimalne na zazimovace a pod by som si dal pozor, otuzovali sme v bazenoch v ktorych bola zazimovacia chemia a niektori chytili celkom fajny vysyp chlorove tablety a chlor sok bude asi prijatelnejsi ak to nie je prehnane v kazdom pripade ja mam v bazene dobre skusenosti so slanou vodou a teplotou pod 7°, ziadne riasy, minimalna chemia |
| |||||||||||||||||||||||||