cwbe coordinatez:
101
63539
63556
2018337
9101947
9102031
9102048
9102164

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::3
total children::1
show[ 2 | 3] flat


ak je teplota vody pod 8-9° tak sa riasy v bazene nebudu tvorit, alebo len velmi minimalne

na zazimovace a pod by som si dal pozor, otuzovali sme v bazenoch v ktorych bola zazimovacia chemia a niektori chytili celkom fajny vysyp

chlorove tablety a chlor sok bude asi prijatelnejsi ak to nie je prehnane

v kazdom pripade ja mam v bazene dobre skusenosti so slanou vodou a teplotou pod 7°, ziadne riasy, minimalna chemia




000001010006353900063556020183370910194709102031091020480910216409102376
egres
 egres      07.11.2023 - 10:22:06 , level: 1, UP   NEW
a kolko soli a akej? nejaku speci bazenovu, ci normalne ze Xkg kuchynskej si tam supol?

00000101000635390006355602018337091019470910203109102048091021640910237609102712
dEbo
 dEbo      08.11.2023 - 18:18:28 , level: 2, UP   NEW
normalne bazenovu sol, ja kupujem toto: https://www.bazenoveprislusenstvo.sk/d/sol-do-bazena-morska-special-25-kg-1003295/

su lacnejsie aj drahsie - krystalicka, alebo uplna muka, niektore citis na pokozke ked vyjdes, niektore vobec
davkovanie je 4-5kg na 1m^3

treba ale povedat ze sol samotna nema nejaky efekt, ak neprichadza k spracovaniu solinatorom a rozkladu v elektrolyticke cele na plynny chlor (nahrada chemie)

v zimnom obdobi je toto sice odstavene pre zazimovanie bazena, ale nejake % salinity v bazene zostava a musim povedat ze okrem obcasneho chlor soku nedavam do bazena v zime nic a rias je minimum

00000101000635390006355602018337091019470910203109102048091021640910237609102431
RataFuck von Plachta
 RataFuck von Plachta      07.11.2023 - 14:16:28 , level: 2, UP   NEW
to uz si kupim nejaku z mrtveho mora, a niekolko baleni, nech ma aj nadnasa :)


Żubr żuł żuchwą żurawinę