login::
pass::
name::
id::
node:
Re[4]: taketo mam rad. simple and (most
probably) delicious
template:
4
parent:
Re[3]: taketo mam rad. simple and (most
probably) delicious
owner:
dudel
viewed by:
created:
12.09.2023 - 12:41:33
cwbe coordinatez
:
101
63564
63588
690922
9087553
9087686
9087699
9087708
9087713
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::9
total children::2
show[
2
|
3
]
flat
a ake robis?
ja som daval do nalevu papricky, cibulu, cesnak a nejake korenia a vysledok bol no ne uplne podla mojich predstav...
zaujimave to bolo ale nejake to bolo cele chutovo prazdne
title/content
title
content
user
00000101000635640006358800690922090875530908768609087699090877080908771309087739
acidmilk
12.09.2023 - 13:37:03
level: 1
UP
New
Re[5]: taketo mam rad. simple and (most probably) delicious
cibula a cesnak su vo vseobecnosti dost problematicke, tieto dva artikle ked tak kvasit separatne. rovnako korenia do akychkolvek pickles pre mna no-go okrem cerstvych zelenych listov (bobkac, kopor).
ak chces dodat nejaku "inu" chut kvasenym paprickam, tak bud pridat chutovo vyraznejsie ovocie, alebo zeleninu podla svojej preferencie. cukor v ovoci (v mensej miere v zelenine) pomoze aj nastartovat kvasny proces.
more children: (2)
00000101000635640006358800690922090875530908768609087699090877080908771309087721
jonas
12.09.2023 - 13:00:31
level: 1
UP
New
Re[5]: taketo mam rad. simple and (most probably) delicious
z mojej skusenosti je lepsie keeping it simple, cibula mi vzdy divne kvasila
odporucal by som nieco uplne jednoduche, kludne aj len v dakej malej zavaraninovej na skusku slany 3% nalev a kvalitne papricky, nechat tyzden postat pri izbovej teplote (zavrete – ak by sa Ti zdalo pretlakovane tak "odprdnut" a znova zavret)
kvasenie pridava pre mna nenahraditelne umami
more children: (1)