login::
pass::
name::
id::
node:
Re[6]: Máme sa báť ateizmu v liberálnej
demokracii?
template:
4
parent:
Re[5]: Máme sa báť ateizmu v liberálnej
demokracii?
owner:
palino
viewed by:
created:
01.03.2015 - 21:05:44
updated:
01.03.2015 - 21:09:17
cwbe coordinatez
:
101
7763757
63579
1174777
1174796
7853867
7853969
7854003
7854038
7854064
7854069
7854075
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::6
total children::2
show[
2
|
3
]
flat
nie je sarkazmus, žiaľ
obecenstvo sa smeje, aj ja som sa pred rokmi, keď som videl- ale nevie, že on to myslí vážne
title/content
title
content
user
00000101077637570006357901174777011747960785386707853969078540030785403807854064078540690785407507854216
441{outKasted}
01.03.2015 - 23:54:38
(modif: 02.03.2015 - 00:08:17)
level: 1
UP
New
Content changed
Re[7]: Máme sa báť ateizmu v liberálnej demokracii?
Je to zjavny sarkazmus, nerob z toho skryte podvedome prerieknutie, prosim ta.
e:
http://youtu.be/VxGMqKCcN6A?t=4m57s
... nabuduce neignoruj kontext, prosim ta.
more children: (1)
00000101077637570006357901174777011747960785386707853969078540030785403807854064078540690785407507854090
Dorian
01.03.2015 - 21:21:00
level: 1
UP
New
Re[7]: Máme sa báť ateizmu v liberálnej demokracii?
A ako konkrétne sa ten militantný ateizmus má prejavovať?
Lebo ak je to napríklad povinná evolúcia alebo sexuálna výchova v školských osnovách, tak s ním súhlasím.
Ak je to vraždenie, mučenie, zatváranie kňazov a veriacich, vypaľovanie kostolov alebo samovražedné útoky, tak s ním nesúhlasím.