cwbe coordinatez:
101
63537
758948
1102981
7437684
7443369
7445909
7451318
7451685
7451715
7452324
7452427

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::2
total children::1
show[ 2 | 3] flat


ten otvor zboku je praktickejsi ako insert to je jasne. na druhu stranu do lowepro nemas kde dat lavinovu vybavu, lyze, helmu, pripadne kamelbak a ten chrbtovy system je oproti deuteru vcelku vtip;-)

ale inak je dobre, ze je taky vyber. kazdy si vyberie naozaj to co potrebuje!

aj ten napad so sliplockom sa mi paci!




00000101000635370075894801102981074376840744336907445909074513180745168507451715074523240745242707452576
pxls.jpg
 pxls.jpg      08.01.2014 - 13:03:04 (modif: 08.01.2014 - 13:03:59), level: 1, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
zakladatel tohoto vlakna chcel podla mna daypack do mesta. sudim podla toho co chce do neho zbalit: "veci na kratku cestu ci na bezne chodenie (skola, darceky cokolvek" cize asi nepotrebuje pripnut na fotoruksak lyze, helmu ci lavinovu vybavu ;)

btw vrecko na lavinovu vybavu lowepro primus ma - ja tam davam notebook v puzdre.

ale presne, kazdy sem postuje svoj ruksak, pretoze si mysli, ze ten je najlepsi. aj je: pre neho ;)

0000010100063537007589480110298107437684074433690744590907451318074516850745171507452324074524270745257607452926
visby
 visby      08.01.2014 - 17:09:55 , level: 2, UP   NEW
presne, kazdy najde to svoje.

ja akurat riesim, ze kam ulozit vsetky foto veci aby boli pokope (eventualne insert). ci zobrat pelibox alebo nejaku vacsiu tasku.