total descendants::2 total children::1 |
ja fotak potrebujem na fotenie hlavne dovoleniek a niekedy nejake akcnejsie snimky. preto som aj chcel tu gx1, lebo je skladna. poslednu dovolenku som vsak zistil, ze zrkadlovka je zrkadlovka a prave ta 1100d spravila s minimom namahy fakt skvele foto. vychytavky mam na salame, chcem tam mat ASM nastavenia, automat a koleco na clonu/uzavierku;-) |
| |||||||||||||||||||||||