total descendants::2 total children::1 |
Neviem, preco az tak ze "lol". ;] V case pisania mojho prispevku jedini, kto tu skutocne vyjadrili realnu tuzbu ist tam na tu opekacku, boli id anna liza, ktora to ako prva vymyslela, a ide janeire, ktara sa pridala.;] K zvysku tvojho prispevku nic nehovorim, ani proti nemu nic nemam, ani za neho nie som.;] Len som citila intenzivnu potrebu sa od toho celeho distancovat, lebo zacinam mat pocit, najma z kacok a komentarov, ktore som dostala, ze vznikla nejaka predstava, ze nejaka verejna prostestna opekacka je moj napad alebo ze sa s nou stotoznujem. A ja som len komentovala velkost grilu, zvysok debaty ide mimo mna.;]] |
| |||||||||||||||||||||||