login::
pass::
name::
id::
node:
Re[4]: nezavislost je dolezita
template:
4
parent:
Re[3]: nezavislost je dolezita
owner:
svetlonos
viewed by:
created:
16.12.2011 - 16:06:43
updated:
16.12.2011 - 16:20:17
cwbe coordinatez
:
866
1551575
63562
64884
6387385
6388793
6389001
6389583
6390072
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::2
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
hm, ide o to, ze z penazi, ktore darujes vo verejnom zaujme, si stat zoberie od teba jednu patinu, kedze dar nie je danovy vydavok...
edit: teda nie, z tych penazi, ale z dalsich tvojich
title/content
title
content
user
00000866015515750006356200064884063873850638879306389001063895830639007206390612
AZ
16.12.2011 - 22:44:50
, level: 1,
UP
NEW
Re[5]: nezavislost je dolezita
mas ale na mysli ked to darujem ako pravnicka osoba v akej forme?
ked ja ako fyzicka osoba donesiem kesh do a4 tak kto to bude danit?
0000086601551575000635620006488406387385063887930638900106389583063900720639061206396454
svetlonos
20.12.2011 - 16:08:21
, level: 2,
UP
NEW
Re[6]: nezavislost je dolezita
pokial viem ty .. ak si zamestnany, svoj prijem mas uz zdaneny. ak si fyzicka osoba zivnostnik, zdanis to tiez ty, lebo nikoho nezaujima, ze si to dal na verejno-prospesny ucel .. obdarovany subjekt tusim dary nezdanuje