login::
pass::
name::
id::
node:
Re[3]: canon sx40
template:
4
parent:
Re[2]: canon sx40
owner:
spectre
viewed by:
created:
05.12.2011 - 16:31:33
cwbe coordinatez
:
101
63537
758948
1102981
6367636
6367787
6367840
6368231
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
так
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::5
total children::2
show[
2
|
3
]
flat
a v com sa tak velmi lisi od konkurencie inych ultrazoomov ako napr. Panasonic FZ150, Nikon P500, Fuji HS20 alebo Sony HX100?
title/content
title
content
user
000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106369180
vratnik
06.12.2011 - 00:39:26
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: canon sx40
omg, fuji hs20 to je jaka bomba. ja to serem, som v koncoch, asi menim zrkadlo za fuji hs20
00000101000635370075894801102981063676360636778706367840063682310636918006369574
out yonder
06.12.2011 - 10:55:11
, level: 2,
UP
NEW
Re[5]: canon sx40
nech sa snazim pochopit akokolvek, nechapem, ako mozes nieco take napisat.
0000010100063537007589480110298106367636063677870636784006368231063691800636957406369641
vratnik
06.12.2011 - 11:16:27
, level: 3,
UP
NEW
Re[6]: canon sx40
kokotina, uz som sa spametal. kvalita obrazkov je strasna... zrkadlo je zrkadlo. Ak chcem zoom, radsej si spravim vyrez z kvalitnej fotky.
000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106369180063695740636964106370775
smok
06.12.2011 - 19:09:01
, level: 4,
UP
NEW
Re[7]: canon sx40
je to smrt, hladacik, chip a rychlost je mrte horsia
000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106368260
haro
05.12.2011 - 16:43:41
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: canon sx40
v nicom :)