cwbe coordinatez:
101
63537
758948
1102981
6367636
6367787

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::7
total children::1
show[ 2 | 3] flat


davnejsie sa tu ale riesilo ze ultrazoomy su v konecnom dosledku na hovno.
tak neviem co si myslet teraz :)




00000101000635370075894801102981063676360636778706367840
vratnik
 vratnik      05.12.2011 - 14:13:50 , level: 1, UP   NEW
to este neexistoval canon sx40 :)

0000010100063537007589480110298106367636063677870636784006368231
spectre
 spectre      05.12.2011 - 16:31:33 , level: 2, UP   NEW
a v com sa tak velmi lisi od konkurencie inych ultrazoomov ako napr. Panasonic FZ150, Nikon P500, Fuji HS20 alebo Sony HX100?

000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106369180
vratnik
 vratnik      06.12.2011 - 00:39:26 , level: 3, UP   NEW
omg, fuji hs20 to je jaka bomba. ja to serem, som v koncoch, asi menim zrkadlo za fuji hs20

00000101000635370075894801102981063676360636778706367840063682310636918006369574
out yonder
 out yonder      06.12.2011 - 10:55:11 , level: 4, UP   NEW
nech sa snazim pochopit akokolvek, nechapem, ako mozes nieco take napisat.

0000010100063537007589480110298106367636063677870636784006368231063691800636957406369641
vratnik
 vratnik      06.12.2011 - 11:16:27 , level: 5, UP   NEW
kokotina, uz som sa spametal. kvalita obrazkov je strasna... zrkadlo je zrkadlo. Ak chcem zoom, radsej si spravim vyrez z kvalitnej fotky.

000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106369180063695740636964106370775
smok
 smok      06.12.2011 - 19:09:01 , level: 6, UP   NEW
je to smrt, hladacik, chip a rychlost je mrte horsia

000001010006353700758948011029810636763606367787063678400636823106368260
haro
 haro      05.12.2011 - 16:43:41 , level: 3, UP   NEW
v nicom :)