login::
pass::
name::
id::
node:
Re[2]: 07.11.2010-20:06:50
template:
4
parent:
Re: 07.11.2010-20:06:50
owner:
hooger
viewed by:
created:
10.11.2010 - 10:03:41
updated:
10.11.2010 - 10:03:51
cwbe coordinatez
:
101
63564
63565
2089830
5637070
5641263
5641507
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
так
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::7
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
dvojity draci uzol forever!
title/content
title
content
user
0000010100063564000635650208983005637070056412630564150705641895
last
10.11.2010 - 13:34:26
(modif: 10.11.2010 - 14:11:19), level: 1,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re[3]: 07.11.2010-20:06:50
Uzol bol dobry, len na zlom mieste. Ta stuzka udrzi tak max. 2kg volne :(
No super, ze chalan pravdepodobne prezil v pohode. Ze mal asi len rebra a nejake hnaty zlomene a inac vyzeral celkom OK.
000001010006356400063565020898300563707005641263056415070564189505642115
hooger
10.11.2010 - 15:27:24
(modif: 10.11.2010 - 17:29:22), level: 2,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re[4]: 07.11.2010-20:06:50
o tom nepochybujem. ale odkedy pouzivam "dracak", este nikdy sa mi nestalo, ze by som ho strcil do zleho oka, pretoze na to lano pri prevliekani pozeram (napriek tomu, ze uzol viem uviazat so zavretymi ocami)
00000101000635640006356502089830056370700564126305641507056418950564211505819294
judworth
09.02.2011 - 21:45:53
, level: 3,
UP
NEW
Re[5]: 07.11.2010-20:06:50
ja ti neviem... osma je osma. vsetci ju pouzivaju a je to jednoduche a vizualne hned jasne ci ju mas dobre alebo zle.... podla mna treba mat rutinu pri viazani, alebo proste kontrolovat 2 krat...
0000010100063564000635650208983005637070056412630564150705641895056421150581929405819834
hooger
10.02.2011 - 08:49:25
, level: 4,
UP
NEW
Re[6]: 07.11.2010-20:06:50
o tom, ake to je jednoduche, sa mam moznost presvedcit kazdy semester na hodinach sportoveho lezenia v ramci univerzitnej telesnej vychovy, kedy vysokoskolaci ani po 3-5 hodinach si nie su isty, ci to robia spravne (tym, samozrejme, nehovorim, ze s "dracakom" by problem nemali).
o pripadoch nedoviazania osmy vs. nedoviazanie "dracaku" sa uz nebudem opakovat...
000001010006356400063565020898300563707005641263056415070564189505642115058192940581983405827540
judworth
14.02.2011 - 13:09:59
, level: 5,
UP
NEW
Re[7]: 07.11.2010-20:06:50
mas pravdu v tom ze sa to da zabudnut, ale pokial si clovek vazi to ze ho nesu nepolamane nohy a drzia ruky, tak sa postara o to aby sa naviazal spravne. treba sa kontrolovat...
00000101000635640006356502089830056370700564126305641507056418950564211505819294058198340582754005829071
hooger
15.02.2011 - 00:17:25
[
1K
] , level: 6,
UP
NEW
Re[8]: 07.11.2010-20:06:50
ok, teraz (v stave znizenej sebareflexie a vedomia) jeden priklad z MOJHO "sudka":
- s dvihnutou hlavou o sebe na verejnosti prehlasim, ze som jeden z najopatrnejsich (hlavne, ked sa jedna o druhych) a fest riesit detaily (nad ktorymi by sa vacsina ani nepozastavila)
- 16.10.2010 som skoro zabil (v lepsom pripade zmrzacil) jedneho z mne najdolezitejsich ludi v zivote, pretoze
1) rozmyslal som o tom, ako som par minut predtym dojebal uz vylezenu cestu
2) nedaval som pozor na koniec lana pri spustani
3) nemal som uviazane uzly na koncoch lana (lebo som to nikdy nezvykol robit, kedze VZDY (ano, vzdy) som sledoval, kolko lana este ostava
4) v ten den to boli 4 roky a 3 mesiace, co som sa NAPLNO oddal lezeniu, takze tam bol isty predpoklad, ze valnu vacsinu ukonov robim podvedome/automaticky/samozrejme
a co tym chcel autor povedat? dvojity dracak pouzivat neprestanem. napriek tomu kazdy jeden, koho som kedy ucil zakladom lezenia, o nom z mojich ust pocul len v rovine "ano, poznam to, ale nepouzivam, lebo osmickovy uzol je jediny "spravny"". chybu moze spravit kazdy, a kto tvrdi, ze on nie, je naivny kokot.
idem radsej spat.
howgh!
0000010100063564000635650208983005637070056412630564150705641895056421150581929405819834058275400582907105874765
judworth
08.03.2011 - 21:51:59
, level: 7,
UP
NEW
Re[9]: 07.11.2010-20:06:50
Pravda co vravis. Treba len davat bacha vzdy a vsade...