imho v pohode
tiez som na tom par mesiacov jazdil
zo zaciatku sa trosku povoloval, ale potom som ho v kopci tak utiahol, ze teraz to uz asi tak lahko nepovolim
drzi a da sa na tom aj skidovat ;)
je to prasacina ale ked sa neda svietit aj zapalky su dobre