total descendants::2 total children::1 |
hej,to vyberanie byva take,ale mna to svojim sposobom bavi.. takto: byt tebou,kupim S90, pokial ti nevadi ze ma len to VGA video,fotak je to perfektny.. tych 50e nasetris za tyzden/dva ked sa trosku uskromnis a myslim, ze jeho vyhody jednoznacne docenis.. a ak z tychto, tak ako som vyssie spominal - TZ10 alebo WB2000. WB2000 sa kupit neda, nikde nieje na skladoch, nikde na nete niesu realne fotky ani videa, ani recenzia.. proste nic.. kazdym dnom by sa mal zacat posielat, takze sa caka.. |
| |||||||||||||||||||||||