total descendants::0 total children::0 |
a pomaličky :") Tie výbery z hrozna, pokiaľ sú do sucha, tak sa ešte dajú aj bez nej ") A pri červenom - VzH býva príjemný, bobuľový raketový. Nezabudnem na cvajglt a kabernet bobuláč ročníka 2000 z Tibavy. Jedny z najlepších vín čo sa na lovensku dorobili.. |
| |||||||||||||||||||||||