cwbe coordinatez:
101
63528
63584
1156085
5051662
5051717
5054724
5054746
5054807
5054995
5055017
5055126
5055138
5055147
5055224
5055231
5055260
5055276
5055297

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::1
total children::1
show[ 2 | 3] flat


s prestavkami suhlas, a co sa tyka casu a hlasitosti, tak telo neni blbec - samo upozorni napr. tou bolestou ze daco neni ok, ale na takom koncerte som este nebol. najneprijemnejsi hlasitostny zazitok za posledne dni som mal po piatkovom nexte v nu spirit clube, kde na ukor vsetkych frekvencnych pasiem boli spodne stredy vyprasene do takeho extremu [ nad hranicou skreslenia ], ze tam by som si stuple dal aj ja, ibaze ziadne nepredavali.




0000010100063528000635840115608505051662050517170505472405054746050548070505499505055017050551260505513805055147050552240505523105055260050552760505529705055311
jonas
 jonas      07.12.2009 - 18:11:06 (modif: 07.12.2009 - 18:17:48), level: 1, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
A preco napriklad ociam doverovat nemozes? Ze sa kazia aj ked priamo necitis bolest?
To je celkovo sirsia otazka - v prostredi v akom zijem mam celkovo problem vnimat nejak lepsie zmyslami, casto mam pocit ze su velmi zastrete (chut otupena, cuch zoslabeny, sluch a oci detto). A preto si to nechcem este viac pokazit ked mozem. Chcem svet vnimat tak ako je a nie cez rusku stareckych zmyslov :)