suhlasim, tiez to teraz riesime doma dost intenzivne. Dano skusa vsetky mozne mantinely,neostava nic ine ako ukazovat hranice a tym aj svoju prevahu, bez toho sa to neda, inak by nas totalne zvalcoval. da sa byt partnerom v hrach, ale neda sa byt partnerom v pristupu k mladsej sestre (berie jej hracky), k jedlu (idealna strava cokolada a cukriky), k spanku (na co spat?), k hygiene (vsak vcera som si myl zuby) atd. Tam proste musi byt rodic sefik, co rozkazuje, jak to ma byt...a nie sluha, co skace okolo decka. Lahko sa pise, tazko sa realizuje, takze kazda rada dobra:-) aj ta americka, vsak preco nie...