total descendants::5 total children::1 |
aký je rozdiel oproti tomu, keď niekto spraví 5000 torrent trackerov? (v .torrent file môžeš mať aj viac trackerov, takže môžeš zdieľať ich peerov). Ja vravím, že to, že to bude rozdrbané po 5000 fórach znamená, že práve tá výhoda centrálneho miesta zmizne. Čiže výsledok bude buď menej použiteľný (rýpať sa v kadejakých fórach, nemáš ani aký-taký trust, pretože sú trackery, z ktorých vieš, že môžeš ťahať, lebo je tam systém reputácie a nestiahneš nejaké fekálne porno v HD alebo spyware namiesto filmu a podobne). Čiže nesúhlasím s tvrdením, že DHT je plnohodnotná náhrada centrálneho miesta -- nie je, pretože to centrálne miesto slúžilo aj na koncentráciu tých súborov, systém reputácie užívateľov a pod. |
| |||||||||||||||||||||||