total descendants:: total children::1 |
jadrom kazdej bolesti je tuzba. to je to co robi zivot krasnym, prave ta bolest. emocie su zle, treba pocuvat rozum a byt racionaly a pragmaticky. a to sa da, len ked si bez nej. ano, pocit byt milovanym je uzasny, ale nie je uzasnejsi pocit neistoty? je to presne ako s pohodlnostou... cim viac jej mas, ty viac sa z teba straca pracovitosti. cim viac by si lasky dostaval, tym menej by si to vnimal. zivot je plny zvratov a prekvapeni. kedysi by som povedal, ze treba verit len sebe samemu. teraz je to trosku inak. ale podstata zostava. centrom tvojho zivota si ty. keep living. |
| |||||||||||||||||||||||