login::
pass::
name::
id::
node:
Diablo IV: Lord of Hatred | Opening
Cinematic
template:
4
parent:
DIABLO WORLD
owner:
skurva.
viewed by:
created:
22.04.2026 - 22:00:05
cwbe coordinatez
:
101
63540
63546
64614
9310773
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::6
total children::2
1
❤️
show[
2
|
3
]
flat
title/content
title
content
user
000001010006354000063546000646140931077309321455
andread
14.06.2026 - 20:24:26
(modif: 14.06.2026 - 20:27:28), level: 1,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
pockam si na discount alebo vyplatu a skusim to so zealot palachom
mimoriadne cenim ze nemusim hrat od zaciatku ten povodny pribeh a mozem od lvl 1 drtit datace
akurat do dvoch mesiacov to stihnem secko pobehat kym vyjde Season 2 vo WoWku :] ktovie mozno ma toto presvedci vratit sa az na Last Titana ale to som skepticky lebo zakladna 4ka bola extremne lahka s hracmi no do endgame contentu ma to bavilo viac nez D3 menej ako D2 a D1
000001010006354000063546000646140931077309310964
.:KONIK:.
23.04.2026 - 17:54:46
, level: 1,
UP
NEW
Re: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
prvy krat co fakt nekupujem... obsolutne ma ta hra uz nebavi
00000101000635400006354600064614093107730931096409311205
skurva.
25.04.2026 - 08:49:01
, level: 2,
UP
NEW
Re[2]: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
ja som kupil, a to si od bety hovorim aka je to nuda.
ale kopium dobrovolne, lebo diablo lore ma bavi.
0000010100063540000635460006461409310773093109640931120509311212
.:KONIK:.
25.04.2026 - 10:26:56
, level: 3,
UP
NEW
Re[3]: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
Tak potom daj vediet aky mas z toho feel ja som po poslednom upgrade to hra spolu tak 50hodin a mega ma top nebavilo kokos....
Ale asi som bol rozmaznany POE2 a LE
000001010006354000063546000646140931077309310964093112050931121209311232
skurva.
25.04.2026 - 15:29:23
, level: 4,
UP
NEW
Re[4]: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
najviac kokotina je na tom bpass.
uplne chapem, to porovnanie s poe2. hral som to, ale stopol som to na lvl 10, lebo aj ked je to super prepracovane (od talentov, cez gameplay po stash minigame) a urcite by som siel az po endgame, tak je to hrozny zrut casu. a ten navyse nemam.
na d mi vyhovuje to, ze vylevelim sezonu, nahodim oblubeny build a mozem pew pew.
a ja to nemam ani tak rychle ako bezny hrac, ja som ultracasual.
co inym trva vikend, max tyzden, ja mam za mesiac, dva. cize ten repetetivny endgame sa ma potom az tak nedotyka a nenudi.
ak mam zaujem si pozriet tldr tak pozrem:
00000101000635400006354600064614093107730931096409311205093112120931123209321349
andread
13.06.2026 - 22:05:44
(modif: 13.06.2026 - 22:07:14), level: 5,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re[5]: Diablo IV: Lord of Hatred | Opening Cinematic
ja by som to aj skusil keby nebola vo WoW Season 2 uz v Auguste
to nestihnem v diable vsetko pobehat :/ a na jesen/zimu je uz gta6
mohli by to odlozit na dalsi rok aby som si zadiablil