login::
pass::
name::
id::
node:
Re: Prvá cesta vlakom do Timisoary
template:
4
parent:
Prvá cesta vlakom do Timisoary
owner:
Best boy
viewed by:
created:
14.03.2025 - 12:54:21
cwbe coordinatez
:
101
792011
2495139
5180514
9229370
9229530
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::2
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
Super fotky. Ja som tohto Caravaggia videla v Rijksmuseum pred 4 rokmi, sranda.
title/content
title
content
user
00000101007920110249513905180514092293700922953009229616
i!
14.03.2025 - 20:32:37
, level: 1,
UP
NEW
Re[2]: Prvá cesta vlakom do Timisoary
Vidíš, a to Zuzka furt, že: nefoť tých ľudí! :)
Ten Caravaggio je teda putovný. Písali, že ho majú požičaného z londýnskej galérie.
0000010100792011024951390518051409229370092295300922961609229618
akira
14.03.2025 - 20:35:52
, level: 2,
UP
NEW
Re[3]: Prvá cesta vlakom do Timisoary
Mozno ho raz pozicaju aj do bratislavskej galerie :-).