total descendants::0 total children::0 |
To musíš mať správnu teplotu..aspoň tá naša funguje tak, že na ňu musia za horúca a sú ha hodiť kvapku vody a keď sa tak pekne hýbe vraj je to dobrá teplota. No mne to nie vždy vyjde a z vajca je škvarka
|
| |||||||||||||||||||||||