|
|
Kolegovia v práci sa rozprávajú a v tom jedného napadne jedna slovná hračka:
-Pocuj povedz "lod".
-Nie, to bude neaka vtakovina.
-Neboj sa povedz Lod.
-No dobre. Lod.
-Do pici chod.
-Noooo to je fakt trapne.
vecer po praci pride domov a spomenie si ako ho nachytal kolega, tak hovori zene:
-Pocuj zena, povedz lod.
Zena na to: Daj pokoj, neotravuj.
-Nooo zena ved povedz lod.
Zena opat: Daj mi pokoj, mam robotu.
-Len povedz lod, nic viac.
-No dobre, lod...
-Chod do pice...
|
|