total descendants::9 total children::1 |
inak toto je u nas strasne prijebane poznam x ludi, co niekoho zrazili, nikdy pritom neboli na vine, ale automaticky sa im bere vodicak, zacne vysetrovanie... a +- dva roky mozu byt bez vodicaku, aby im na konci vysetrovania povedali "nic ste nespravili zle, tu mate naspat doklady". ziadna kompenzacia, nic, proste len "na, tu mate papiere". ked je ten clovek odkazany na auto pri svojej praci, tak je to pre neho likvidacne. |
| |||||||||||||||||||||||