cwbe coordinatez:
101
8333809
8837211
8703087
9044950

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::7
total children::2
show[ 2 | 3] flat


Ahojte, nejaka reakcia k tomuto? Ja som z toho chladny, ale zaujimalo by ma ci ma niekto k tym spravam viac info.
https://emefka.sk/ministerstvo-energetiky-v-usa-pripusta-ze-pandemia-je-dosledkom-uniku-virusu-z-laboratoria/

Americké ministerstvo energetiky dospelo k záveru, že pandémia infekčnej choroby COVID-19 vo svete nastala v dôsledku úniku vírusu z laboratória v Číne.

S odvolaním sa na denník The Wall Street Journal (WSJ), ktorý vychádza zo zdrojov oboznámených s obsahom utajenej správy amerických tajných služieb, o tom v noci na pondelok informovala agentúra AFP. Verziu o laboratórnom pôvode koronavírusu predtým podporoval iba americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI). Iné americké úrady toto podozrenie nezdieľali.

Teraz však k rovnakému záveru ako FBI prišlo aj ministerstvo energetiky, konštatuje AFP, z ktorej cituje agentúra TASR. AFP uvádza, že ide o posun zo strany ministerstva energetiky, ktoré predtým tvrdilo, že nedokáže stanoviť, ako vírus vznikol.




  • 000001010833380908837211087030870904495009044995
    ulkas 27.02.2023 - 14:53:15 level: 1 UP New
    co s tym ma min. energetiky?
    kazdopadne u mna prevlada nazor, ze ak to cinania posrali a uslo im to, tak by ich snad zapadne staty dojebali a ziadali nahradu ekonomickych strat, obzvlast teraz, ked sa chce cina angazovat na ukrajine. nevidim tam potrebu takuto informaciu tajit
    more children: (3)
  • 000001010833380908837211087030870904495009044962
    RataFuck von Plachta 27.02.2023 - 13:34:51 level: 1 UP New
    niekde k tejto sprave od AFP pisali aj ze:

    Štyri americké spravodajské agentúry sa domnievajú, že covid vznikol prirodzeným prenosom, zatiaľ čo ďalšie dve zostávajú nerozhodné, pripomína WSJ.

    Poradca Bieleho domu pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan zdôraznil, že na túto záležitosť sú naďalej "rôzne názory". Momentálne neexistuje definitívna odpoveď zo strany spravodajskej komunity, povedal Sullivan v nedeľu pre CNN.


    Żubr żuł żuchwą żurawinę