total descendants::1 total children::1 |
ja nie som velmi fanusikom dlhodobeho kempovania a exploitovania nejakeho fantasy universa. podla mna tie povodne filmy su o istom velmi silnom pripehu, ktory je zasadeny (akoby nahodou) prave do star wars universa. su dobre koli tomu pribehu a nie koli tomu universu. okrem toho, nove universum je casto vzrusujuce a clovek mu lahko odpusti aj rozne inconzistencie ale cim viac sa v tom niekto vrta, tym je to horsie a nudnejsie. podla mna je (bolo pred 15 rokmi) na case universum opustit / nechat ho tak max. pre fanfiction. |
| |||||||||||||||||||||||