total descendants::0 total children::0 |
detto u nas to maju rodicia na haku, aj ked v areali skoly, cize aj pred skolou, su ruska povinne. myslim ze je to vsade rovnake. tak 1/10 rodicov to dodrziava. rady sa nastastie az take netvoria, stoja 2 ucitelky pri 2 vchodoch s teplomermi a ide to pomerne rychlo. ja osobne potom v rusku chodim aj domov, lebo smerom ku skole chodia davy skolakov (aj stredoskolakov) a chodnik je pomerne uzky.. |
| |||||||||||||||||||||||||