login::
pass::
name::
id::
node:
Re[3]: Aaaaawww British Rail Class 139
template:
4
parent:
Re[2]: Aaaaawww British Rail Class 139
owner:
chaplin
viewed by:
created:
24.02.2020 - 16:58:14
cwbe coordinatez
:
809096
1800934
8703562
8703751
8704186
8713759
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::1
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
tie nove Azumy su pekne :) a elizabeth line vlaky su tiez fajn
title/content
title
content
user
00809096018009340870356208703751087041860871375908713795
_____
24.02.2020 - 17:35:03
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: Aaaaawww British Rail Class 139
To áno, mal som sa presnejšie vyjadriť, že som tým myslel 'originál' Britské vlaky z minulého storočia :') Práve Hitachi či Bombardier už tej miestnej produkcii dodali prívetivejšiu tvár. Dizajnovo s Elizabeth line totožné Aventry začali nedávno nahrádzať staré jednotky aj na viacerých Overgroundoch, vrátane elektrifikovaného Gospel Oak - Barking.
Nedàvno sa do prevádzky vrátili 442ojky, to keď som po prvý krát pred rokmi videl, tak mi prešiel mráz po chrbte :')