cwbe coordinatez:
101
63564
63566
64305
8567030
8567808
8567813

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::2
total children::1
show[ 2 | 3] flat


bol som minulu zimu na hrebenovke fatry a vtedy som pochopil ake je mat dolezite all round dobry produkt,

mam rad extremy, a na to ju aj chcem pouzivat

bundu za 400-600 eur nechcem, budget je 250 - 350 tops :)




  • 0000010100063564000635660006430508567030085678080856781308567947
    pajkus 22.11.2018 - 18:28:28 level: 1 UP New
    Len kvoli perspektive chcem povedat, ze vela ludi by si na zimnu hrebenovku Fatry gorac vobec nezobralo, presli by to v mierne vetru odolnej fliske.

    Siel som raz napriklad s ludmi z Horskej sluzby zimny 7-dnovy prechod "Houte Route" zo Chamonix do Zermattu cez 4000ky a niektori nemali gorac kvoli vahe a poteniu, mali len take hard shellky typu Windstopper.

    Tiez napriklad v Nepale takmer ziaden horsky nosic nema gorac, ten moj mal Adidas teplakovu bundu v 5400m.n.m a ked prifuklo, pozical som mu Paclite a ja som mal DryTex.

    Na oblecku fakt az tak nezalezi, gorac je vacsinou v batohu, lebo ked makas a neni Armagedon, tak to nemas co mat na sebe, treba radsej pospekulovat nad topankami/lyziarkami a inou vystrojou
    more children: (1)