cwbe coordinatez:
101
63535
21
8401929
8402418

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::15
total children::3
show[ 2 | 3] flat


toto je iba ironia alebo co to vlastne je?
sorry ale pripada mi to povrchne.
viem ze zabavit sa da uz na kadecom aj na ludskom zivote, ale toto je opis flegmatika a nie uvedomeleho cloveka.




000001010006353500000021084019290840241808402427
aufhebung
 aufhebung      04.10.2017 - 11:50:28 [2K] , level: 1, UP   NEW
to je parodia na teba

00000101000635350000002108401929084024180840242708402431
ametyst
 ametyst      04.10.2017 - 11:54:03 (modif: 04.10.2017 - 11:56:48) [2K] , level: 2, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
tak potom su ludia velmi povrchni a nechapu o com som v skutocnosti pisala, ukazuje to ich dusevnu nevyspelost a neochotu zamysliet sa nad tym viac ako len nasadim si masku. lebo ked niekto chape co som pisala tak tam slovo maska jednoducho nepasuje. ja som nepislaa nic v style nasad si masku pozitivity a bud. s pozitivnim vnimanim prichadza aj riesenie negativnych veci, resp. negativne veci, chyby sluzia k uvedomeniu a zastaveniu koloobehu utrpenia a teda je to sprevadzane aj tym ze si clovek uvedomi kolko ma v zivote hodnot a musi sa z nich tesit, co mu bude pomahat najst aj riesenia dalsich situacii.

0000010100063535000000210840192908402418084024270840243108402754
horror lamarcki
 horror lamarcki      05.10.2017 - 08:10:03 , level: 3, UP   NEW
mám pocit, ako keby si si myslela, že "veď sa stačí rozhodnúť", ako keby celé ľudské prežívanie bolo vedome ovplyvniteľné...

000001010006353500000021084019290840241808402427084024310840275408402856
ametyst
 ametyst      05.10.2017 - 11:28:21 (modif: 05.10.2017 - 11:38:17), level: 4, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
vzdy je lepsie ked je cloveku z hocicoho zle ked sa prestavi aby mu bolo psychicky dobre a vyjasni si iste veci. jasne ze nalada sa da vzdy vybrat a uvedomit si co zle je na co dobre a pod. podla teba ma zmysel plakat nad rozliatym mliekom? alebo si povedat ze buducnost najlepsie ovplyvnim tym ze budem pozitivna a mlieko bez problemov utriem, uvedomim si len aka som bola zbrkla ze som ho rozliala, nebudem plakat nad sebou ani nad mliekom ale sa poucim a idem dalej. ludia placu nad rozliatym mliekom len ked sa nechcu poucit a tym padom zobrat za seba zodpovednost, myslia si ze sa im deje nieco nepravom a ze to neovplyvnia... no a toto je cely problem duchovnosti, kedze dusa nie je nieco od nas oddelene riadi aj psychiku aj telo, pocuje vsetko a nikto sa pred sebou neskryje.

00000101000635350000002108401929084024180840242708402431084027540840285608403008
horror lamarcki
 horror lamarcki      05.10.2017 - 16:10:32 [1K] , level: 5, UP   NEW
to kam mierim nie je to, že plakať nad rozlitym mliekom, ale to, že niekto vôbec nemusí mať hadru na jeho utretie alebo niekto vôbec nemusí vedieť, ako ho utrieť resp. vôbec nevedieť, že to mlieko má byť utreté a zároveň tušiť, že niečo nie je v poriadku...

0000010100063535000000210840192908402418084024270840243108402754084028560840300808403226
ametyst
 ametyst      05.10.2017 - 23:49:01 (modif: 05.10.2017 - 23:50:20), level: 6, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
hlavne nestat sa sam tou handrou, clovek nakoniec najde sposob ako to utret. nato sme tu aby sme prekonavali prekazky a nie sa nimi stahovali, preto je tento svet taky tazky a zlozity... lebo ide o to stat sa silnejsim, keby bol jednoduchy asi by sme nic nemuseli...

0000010100063535000000210840192908402418084024270840243108402754084028560840300808403023
čo
 čo      05.10.2017 - 16:30:05 , level: 6, UP   NEW
Som sa úplne stratila v tvojej metafore rozliateho mlieka :D

000001010006353500000021084019290840241808402427084024310840275408402856084030080840302308403035
horror lamarcki
 horror lamarcki      05.10.2017 - 16:53:42 , level: 7, UP   NEW
nie je to ani nalepšie naformulované, ale predpokladám, že zmysel si pochopila :)V princípe ide o to, že dokázať utrieť rozliate mlieko nemusí byť také jednoznačné a jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

00000101000635350000002108401929084024180840242708402431084027540840285608403008084030230840303508403041
miloxe
 miloxe      05.10.2017 - 17:11:59 , level: 8, UP   NEW
mne sa zdalo že skôr ako o utieraní to bolo o neplakaní

0000010100063535000000210840192908402418084024270840243108402590
pilier
 pilier      04.10.2017 - 17:11:25 , level: 3, UP   NEW
Lorem ipsum dolor sit amet...

000001010006353500000021084019290840241808402423
. . . . .
 . . . . .      04.10.2017 - 11:46:25 , level: 1, UP   NEW
ze by ironicky pohlad na dnesnu dobu a zivot?

the cake is a lie

00000101000635350000002108401929084024180840242308402429
ametyst
 ametyst      04.10.2017 - 11:52:51 , level: 2, UP   NEW
z extremu do extremu, ludska troska ktora sa snazi byt v pohode aj ked je troska, to je cele zle. ked sa clovek uvedomi tak sa mu predsa zlepsi zivot, lebo vie ake kroky ma podniknut a nie ze bude v tych istych srackach len ako slnko na hnoji. prave toto je to co ludia robia zle, ze sa na svoj zivot nepozru viac dohlbky a zostavaju v nefungujucich vzorcoch spravania a pozitivita pre nich znamena pretvarka, aj ked klamu samych seba. ked som ja pisla o pozitivnom nastaveni tak to bolo o skutocnom uvedomeni si hodnoty zivota, to znamena ze aj aktivacia v prospech dalsich zivotnych zmien a nie zotrvavanie v tych zlych s nalepkou vsetko je v poho.

000001010006353500000021084019290840241808402420
kyberbubus
 kyberbubus      04.10.2017 - 11:43:18 , level: 1, UP   NEW
utrpenie je väčšinou povrchné, proč ne

×÷ßßß$ˇ~[☼◙ş→☻ü84ó♀ÇüŮń§►♫☺♀♂ć☺<\ˇ

00000101000635350000002108401929084024180840242008402424
ametyst
 ametyst      04.10.2017 - 11:47:10 , level: 2, UP   NEW
ano, ked to takto berieme, ze utrpenie je napovrchu a pod nim je riesenie a lepsie vnimanie zivota tak hej. len by to nemalo byt utrpenie=zmierenie=pozitivne prestavenie, ale utrpenie... uvedomenie... zmierenie... pozitivne prestavenie