total descendants::2 total children::1 |
Cavky, cez vikend ma na party dost zaujali trika s potlačou vyrobenou cez sietotlač (ano nič nove pod slnkom:)) ALE, velmi rada by som sa to chcela naučiť a začať si vyrábať handry s vlastnými motívmi. Chýba mi však na to vybavenie, tak chcem vedieť, či sa tu nájde niekto kto takéto vybavenie má a nepoužíva a chcel by ho posunúť ďalej? či už dočasne, alebo natrvalo... no a revanš: si povedzte :) Lok: BA, ale prišla by som si po to aj kúsok ďalej... vďaka :) |
| |||||||||||||||||||||||