Oliver Nitrančan Novák - 28. august 2015 16:14:23 By som bol zvedavy ako by sa zzachovali te adricke staty keby utekaju europania do afriky sak by nam tam podrezali krky ;) ...aj ja chcem zo slovenska utiect lebo je tu na kokot plat neda sa tu zit ale keby chcem utiect niekde napriklad do holandska za lepsim zivotom tak ma zavru jak psa a vrata naspet ;)
Oliver Nitrančan Novák - 7. marec 2016 17:42:11 Ako viete ze ho volili 18 a 21 rocny ?? Co kazdy znich sa predtym priznal dobry den porota ja mam 18 a idem volit kotlebu a podla toho urobili statistiky? Sak volby su tajne nikdo nevie kto komu da hlas alebo to ti ludia mali na cele napisane koho idu volit? 2 likes