total descendants::0 total children::0 |
Detske Kralovstvo na Zvolenskej. dcera tam chodila asi 2 mesiace kym zacala statna skolka, nie je to nic svetoborne, ale su tam velmi zlate pani ucitelky co maju deti v jasliach, od 3 rokov uz teda nic moc ucitelky. vyhodou je, ze su velmi flexibilni co sa tyka poctu hodin, ktore dieta stravi v skolke, vedia vyjst v ustrety. ale strava tam bola hrozna... |
| |||||||||||||||||||||||||